Fryzjerstwo

KEMON to:

  • NaYo i Cramer – Koloryzacja Nowoczesnej Kobiety,
  • Actyva – specjalistyczna  linia pielęgnacyjna dla pięknych włosów i zdrowej skóry głowy,
  • Hair Manya oraz And, dwie linie stylizacyjne, z którymi kreacja nie zna granic. 
  • Performance HD to jakość w wysokiej rozdzielczości

KOLORYZACJA:

  • Performance HD KEMON jest esencją włoskiej stylizacji, połączonej z szacunkiem dla piękna, sztuki i wartości. Piękno uratuje świat – pisał Fiodor Dostojewski, i te słowa obrał KEMON za swoją dywizę. Farba do włosów do stosowania wyłącznie w salonie fryzjerskim. Produkt stworzony na bazie najbardziej nowoczesnych technologii koloryzacji, kojarzonej z prostotą, pewnością efektu i trwałością.
  • Cramer Color toInnowacyjna formuła gwarantująca wierny i nieskazitelny rezultat. Niskie stężenie amoniaku = mniejsze otwarcie łusek co zapewnia delikatniejsze działanie wobec struktury włosa. Mikropigmenty o zwiększonej wchłanialności łatwo wnikają miedzy łuski włosa dzięki specjalnej formule opóźniającej ich utlenienie. Po wniknięciu do wnętrza włosa pigmenty się utleniają, zwiększając swoją objętość, dzięki czemu pozostają zablokowane w strukturze włosa, dając długotrwały rezultat i blask włosów. Olejek kokosowy sprawia, że koloryzacja staje się zabiegiem pielęgnacyjnym, dzięki któremu włosy stają się jedwabiste, miękkie i pełne objętości.
  • Yo coloring to krem koloryzujący bez amoniaku. Yo Coloring jest niezwykle łagodnym dla włosów kremem koloryzującym, którego skład wzbogacono o wyciąg z jogurtu. Liczne testy laboratoryjne wykazują, że jogurt to bogate źródło laktozy, białek, tłuszczów, substancji mineralnych i witamin, pomaga hamować starzenie się włosów i poprawia ich wygląd. Opracowana formuła Yo Coloring nie zawiera amoniaku ani parafenylenodiaminy.

PIElĘGNACJA:

  • Actyva to wiodąca włoska marka w zakresie pielęgnacji zapewniającej piękne włosy, zdrową skórę głowy i dobre samopoczucie każdej kobiety składająca się z siedmiu serii. Synergicznie działająca mieszanka składników naturalnych i technologicznie zaawansowanych surowców pozwala uzyskać maksymalną skuteczność pielęgnacji bez naruszania równowagi miedzy skórą głowy, włosami i środowiskiem. Spraw sobie przyjemność w salonie i w domu dzięki doznaniom oddziaływającym na wszelkie pięć zmysłów. Odkryj wybraną i dostosowaną do Twoich potrzeb pielęgnacje Actyva.