Makijaż permanentny

Barbara Stępień

- prekursorka w makijażu permanentnym na Śląsku. Linergistka Long Time Liner od 1998 roku. Uczennica p. Magdaleny Bogulak (Salon Sharley w Warszawie). Laureatka II miejsca Polskich Mistrzostw Makijażu Permanentnego z 1999 r. Od 2010 roku tytuł Elitarnego Linergisty Long Time Liner zdobytego w Monachium.


BRWI - perfekcyjny kształt

Kształt brwi definiuje cechy charakterystyczne i równoważy wygląd twarzy. Łuk brwi wyraża Twój nastrój i może nawet sprawić, że będziesz wyglądać młodziej. Jednak brwi mogą być nierówne lub przerzedzone w wyniku nadmiernego wyskubywania.
Conture make-up to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Na początek konieczne jest dobranie odpowiedniego kolor, który zostanie użyty do zarysowania brwi. Po zaakceptowaniu kształtu łuku i zarysów Linergistka Long-Time-Liner delikatnie tworzy piękny wygląd włosków. Każdego rana będziesz budzić się z perfekcyjnymi brwiami.


OCZY - pięknie podkreślone

Wyobraź sobie kredkę do oczu, która nie rozmazuje się nawet po aktywnych ćwiczeniach fizycznych, pływaniu lub codziennych czynnościach.
Wraz z Long-Time-Liner Conture Make-up Twoje rzęsy będą się wydawać grubsze, a oczy bardziej podkreślone dzięki idealnej, naturalnie wyglądającej kresce na górnej i dolnej linii rzęs. Makijaż permanentny oczu Conture Make-up to idealne rozwiązanie dla osób noszących szkła kontaktowe, z problemami ze wzrokiem lub chcących po prostu zaoszczędzić czas.


USTA - nienaganny kolor

Stosując Long-Time-Liner Conture Make-up najpierw wybieramy kolor z palety od naturalnych barw szminki po najmodniejsze odcienie, które dodadzą Twojej skórze wspaniałego wyglądu. Następnie podkreślamy kontur warg za pomocą Conture Make-up. Na koniec, dzięki naszej wspaniałej technice Full-Lip-Shading, mieszamy kolor na dwóch trzecich powierzchni Twoich warg, aby nadać im perfekcyjny kształt i wygląd. Po zakończeniu kolor Twoich ust będzie idealny i długotrwały. Już nigdy nie będziesz musiała korzystać ze szminki - nawet po jedzeniu, ćwiczeniach lub pocałunkach!